Ashley Tisdale Çıplak Poz Olayı.

2011-04-13 22:14:00

Geçenlerde bir blogda gördüm ve inanamadım.Ashley'in böyle birşey yapması benim için imkansız gibi.Ama yaptı.İlk duyduğumda inanamadım.Shoptur falan sandım.En büyük ashley fanları olduğuna inandığım bloga yani ashley4ever bloguna gittim hemen.Onlara sordum.Böyle birşey olmadığını söylediler.İçim rahatladı.Bir oh çektim.

Ben çok büyük bi ashley fanıyım.4 yıldır üye olduğum bir forum var.O foruma geldiğim günden beri Ashleyden 1 saniye bile vazgeçmedim.Tabii onun önceside var.O foruma üye olduktan bikaç yıl önce abim sayesinde tanıştım Ashley'le ve o günden beri ona tapıyorum.O benim sarı meleğimdi ve hala böyle.Bu hiç bi zaman değişmeyecek.Bi çıplak poz verdi diye ondan vaz mı geçicem ? TABİİ Kİ HAYIR ! 

Daha demin bir ashley forumunda gördüm.Evet, ashley GERÇEKTEN çıplak poz vermiş.Ama ben ona saygı duyuyorum.O genç bir kadın.Kararlarını kendisi verir ve bizede bu kararlara saygı duymak kalır.Saygı duymuyo musunuz, ashleyden vaz mı geçiyosunuz ? Tamam, yolunuz açık olsun.Ashley hiç görmediği duymadığı bilmediği bikaç hayranı için üzülüp, ağlıycak değil.

Miley'in çıplak pozunu falan karıştırmışlar işin içine.Ne alaka kardeşim ? Miley'in o pozunu fanları büyüttü.Fanlar heryerde paylaşıp durmasaydı, saçma sapan yorumlar yazmasaydı hiç kimse dikkate almıycaktı.Sizin amacınız ne onuda çözebilmiş değilim ? Ünlüleri kapıştırmak, düello yapmak falan mı ? 

Bi ünlüyü çıplak poz verdi diye ne ezemezsiniz nede koruyamazsınız ? Namus davası falan mı bu ? Hayranı olduğunuz ünlünün namusunu mu koruyosunuz ? Bu kadar saçma bişey görmedim.

Böyle devam edin.Siz bu şekilde davrandığınız sürece blogcudaki kavgalar BİTMEZ.

-ALEYNA

 

0
0
0
Yorum Yaz