Karışık Png Pack - Mutluluk ♥

2011-06-19 17:05:00

Selaaaaaaam ♥ Kaç gündür büyük bi png pack hazırlamaya çalışıyorum ama anca bu kadar oldu :D . Dünden beri başım çok ağrıyoğğ.Fazla bişey katamadım.İçinde sadece 5 farklı ünlünün pngleri var.Toplamda 19 png.Hepside HQ kalitesinde ve güzel kestim.Ayrıca boyutları şablonunuz için çok uygun.

1 Emily Osment, 5 Miley Cyrus, 4 Taylor Swift, 6 Ashley Tisdale, 3 Vanessa Hudgens.

 

İndirmek için tıklaaağğğ.
(Biraz yavaş yükleniyor, beklemek gerek )
 
-
 
Sonunda yaz geldi ve ben çok mutluyuuuum.Bi yandanda hüzünlüyüm.Yine küçük bi ameliyat olucam.Ciddi bişey değil.Sadece elimde çıkan bi kitleyi aldırıcaz.Bide sanırım tatile veya anneannemlere gidicez. Blogum 2 yaşında olucak ve sanırım ben kutlayayamayacağım.Daha şablona bile başlamadım öyle söyliyim :D. Eski sezonlardan birini düzenleyerek kullanabilirim belki.
Bu arada Ashley4ever benim yorumumu 1. seçmiş :D
 
Bu yorumu yazmıştım.
Biz bu kızın her yorumunu okuduktan sonra gülmek veya ağlamak zorunda mıyız ? <3 O kadar samimi ve tatlı yazıyor ki :D Biz kendimi dünyanın en büyük Ashley fanları gibi hissediyoruz... :) Kısacası senin yorumların bizi en çok şımartan yorumlar oluyor canım :) Seni seviyoruz :) <3
 
Canım ben içimden gelenleri söylüyorum, bence siz 1. olmalısınız çünkü siz olmasanız ben bu yorumları yazamam :) 
 
Bu arada funpalace blogu beni ayın bloglarından seçmiş :) Çok teşekkürler canım, çok mutlu oldum :)
 
Son günlerde çok olumlu yorumlar alıyorum.Herkes blogumu ve paylaşımalrımı çok beğeniyor.Nerdeyse her dakika yorum gelmeye başladı.İlginiz için çok teşekkürleeeeeeeeeer .
aLeyna'

0
0
0
Yorum Yaz