O Farklı Bir Blog : ashley4ever

2011-04-15 23:33:00

Ben blog gezmeyi çok severim.Ve yine bir gün blog gezerken karşıma harika bişey çıktı.'ashley4ever'.

O çok farklı bir blog, değişik.Paylaşımlar sadece Ashley üzerine.Ashley'e duydukları sevgi muhteşem bişey.Ve sanırım ilgimi çekmelerinide ashley ve resimlere yazdıkları yorumlar sağladı.Herkesin favori bir blogu vardır.Genellikle çoğu kişinin justdance.Çünkü o çok büyük ve çok ünlü bir blog.Ama benim favorim justdance değil.Benim favorim 'ashley4ever' ! O farklı bi blog, gerçekten.

Bu zamanda sanal ortamda bu kadar doğal insanlar bulmak çok zor.Ama ben buldum.Tuğçe ve Arzum :) Onlar sanırım kardeş.Kendileri hakkında pek bi bilgim yok.Tek bildiğim çok büyük bir ashley fanı olmaları.Hatta çok büyük değil DÜNYANIN EN BÜYÜK ASHLEY FANLARI ! 

Onların her cümlesi, her kelimesi doğru.Onlar sevginin en doğal hali.Ashley'e duydukları sevgi gün geçtikçe çok fazla büyüyor ve bu hiç durmayacak, eminim.Onlar ashleye inanılmaz bir şekilde bağlanmış.Sanırım onları anlayan nadir insanlardan biriyim.Evet, kkesinlikle tam olarak anlayamam.Ama ashleye duydukları sevgiyi birazda olsa tanımlayabiliyorum.

Şunu unutmayın; blogunuz benim için her zaman favori.Sizi her zaman takip edeceğim.

Hergün onlarca blog geziyorum.Bunların içinde herşeyiyle beğendiğim bloglar hakkında blogumda bir yazı yayımlayacağım.Her an blogumdaa olabilirsiniz ! :) Blogumu takip et ! :)

A L E Y N A 

 

0
0
0
Yorum Yaz