Şablon Başlığı Png Pack - ÇKK/Normal Şablon Kodu

2011-08-01 23:50:00

Selam panpişleeeeer . sdfghfdgd. Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama paylaşılmadıysa ilk ben paylaşıyorum.Şablon başlığı paketi yaptııııııııııııııım.Aferin bana alkışlamak istiyorum kendimi sizde alkışlayın .Neyse işte.Şifre koymadıııııııııım.Değerimi bilin hani.Başkası olsa basardı şifreyi hevesiniz kaçardı.Ama hemen sevinmeyin olum.Direk şablon yapmadım yani.Bende makine değilim sonuçta.İçinde 4 tane şablon başlığı vaaar.Kodlamasını ve kolonlarını size bırakıyorum.Nerdeyse hepsinde icon center birindede gif var.Eğer icon center eklemeyi bilmiyosanız bi prgramdan eklersiniz, iconlar kaymaz ama idare edin kaymayan icon kullanın sizde zxcvdsadf .Neyse çenem düştü galba.Heeeee bu arada belirtiyiiiiim, krisli şablon uyarlamadır.Çok önceden uyalamıştım ama kullanmamıştım kısmet sizeymiş .

İndirmek istiyosan tıkla buraya .

 

Bu arada blog kapalıyken en az 20-30 tane çok kolonlu ve normal şablon kodu isteği geldi.Biraz geç paylaşıyorum kusura bakmayın.

Çok Kolonlu Şablon Kodunu İndirmek İçin Tıkla .

Normal Şablon Kodunu İndirmek İçin Tıkla (2 kolonlu)

İkisindede neyin nereye geleceği yazıyor.Çok kolonlu şablon kodu Justdance'den alıntıdıııııır.

ALEİNAAA

Not: Paylaştığım şeyler çok istenen şeyler.Fazla yorum bekliyorum. NOT 2 : Şablon başlıkları paketinin içindeki "BENİ OKUMALISIN" dosyasını okumayı ihmal etmee.

0
0
0
Yorum Yaz