Taylor Swift Style.

2011-04-12 20:12:00

Bugün Taylor Swift'i, daha doğrusu onun giyim tarzını inceleyeceğiz.

Üsttede gördüğümüz üzere,Taylor günlük hayatta rahat ve oldukça şık giyiniyor.Çoğu resmini dikkatlice inceleyecek olursak, genellikle çimze tercih ediyor.Renkler oldukça uyumlu.Koyu rengi nasıl açacağını ve açık rengi nasıl dengeleyeceğini çok iyi biliyor.Saçlarını çoğunlukla açmayı tercih ediyor ve maşa tercih ediyor.Desenli giysileri pek tercih etmediğini görebiliyoruz.Ayrıca boyu dolayısıyla topuklu tercih etmiyor.

Üstte de gördüğünüz gibi genç yıldız yine sportif giyinmeyi tercih etmiş.En sade elbiseleri muhteşem bir uyum içine sokmayı başarmış.Ve bu muhteşem uyumu harika bir gözlükle tamamlamış.Saçlar yine maşalı.Takı olarakta uzun zincirli bir kolye ve kalın bileklik tercih etmiş.Babetleride oldukça şirin.

Eveeet.Gelelim genç yıldızın özel davetlere giderken diymeyi tercih ettiği kıyafetlere.Taylor özel davetlerde renkli kıyafetleri tercih ediyor.Renkler oldukça canlı ve elbiseler oldukça zarif.Taylor özel  günlerde alışılmışın dışında, saçlarını topuz yapmayı tercih ediyor.Şimdi resimleri sırayla inceleyelim.Taylor ilk resimde kırmızı ve yan askılı bir elbise tercih etmiş.Etek diz üstü ve çok zarif.Gri, topuklu bir ayakkabı tercih etmiş.Aksesuar olarak ince bir bileklik takmış.Saçlar açık ve maşalı.Ayrıca kıpkırmızı bu elbisenin üstüne kıpkırmızı bir ruj cuk diye oturmuş :) 2. resime geldi sıra.Taylor bu sefer turuncu, askılı saten bir elbise tercih etmiş.Saçlar her zaman ki gibi açık ve maşalı.Altına kahverengi bir çizme giymiş.3. resimde sarı ve askılı harika bir elbise giymiş.Altına sarı-siyah renklerinde topuklu zarif bir ayakkabı tercih etmiş.Saçlar bu sefer toplu ve oldukça zarif.4. resimde yeşil strraptez bir elbise giymiş ve saçlar toplu.Taylor yine zarif ve çok şık.5. resimde ise lacivert, sarı ve omuzları açık bir elbise giymiş.Saçlar  toplu.Taylor yine yine ve yine çok şık.6. resimde yine lila renginde straptez bir elbise tercih etmiş.

Üstte Taylor'un sıradan bir günde giydiklerini görüyoruz.Tam bir genç kız şeklinde görüyoruz Taylor'u.Bence eleştirecek fazla birşey yok üstteki resimde.Herşey ortada.Taylor her zaman ki güzelliğini muhafaza ediyor :)

Bugünlük benden bu kadaaar :) Artık ünlüleri daha ayrıntılı eleştireceğim.Tek bir resimler değil :)

Eğer Taylor'un diğer elbiselerini görmek istiyorsanız;

TIKLAYIIN :)

0
0
0
Yorum Yaz