Ufak Moda Dokunuşları ~

2011-04-28 16:04:00

Mayıs Ayında Neler Moda ?

Bu Ay Kiraz Desenli Giysiler Çok Moda !

Mayıs ayının gelmesiyle birlikte baharda geldi, heryana kıııpkırmızı kirazlar serpildi.Bu kirazlar da aksesurlarımız ve giysilerimizle birleştii ! :) Evet, bu ay kiraz desenli giysiler ve aksesuarlar çook moda.Özellikle kiraz desenli pantolonlar yazın en trendi parçalarından.Kiraz desenli aksesuar ve pantolonlarla havana hava katmaya ne dersin ! :)

Jean Üstüne Jean Giymek Artık Çok Moda !

Jean üstüne jean giymenin ne kadar rüküş olduğunu bilirsiniz.Ama bu sezon jean üstü jean çook moda ! Artık jean pantolonunuzun üstüne jean gömleğinizi rahatlıkla giyebilirsiniz.Koton'daki jean gömlekler ile Blast'ın jean koleksiyonu yaza damgasını vuracak, bizden söylemesi ! :)

Takıp Takıştırmaktan Asla Kaçınma !

Giydiğin giysileri takılarla tamamlama zamanı ! Çok süs püs her zaman iyi değildir.Ama biraz takıp takıştırmanın kimseye zararı dokunmaz ! :) Takı takmanın altın kuralı giysilerini tamamlayan ve onlarla uyum içinde olan takılar takmaktır.Takılarını kendi hayaline göre tasarlayıp giysilerine uydurabilirsin ! :) 

Siyah Gözlükleri Rafa Kaldırma Zamanı !

Siyah, çerçeveli gözlükleri rafa kaldırma zamanı !  Rengarenk baharın gelmesiyle, siyah cam ve çerçeveli güneş gözlükleri out oldu.Rengarenk gözlüklerinle bahara ayak uydurmanın tam zamanı ! :)

A L E Y N A

0
0
0
Yorum Yaz