Yeni Sezon : Selena Gomez !

2011-06-03 12:31:00
Yeni Sezon : Selena Gomez ! |  görsel 1

Selam blogcu halkııı.Sonunda yeni sezon tamamlandıııı.Uzun zamandır blog kapalı ve aylardır bişey ekleyemiyorum.Sınavlar bitti sonunda!. Tatilde geldi sayılır.

Şablona gelecek olursak.Tamamen bana ait.İlk defa kısa bi süre içinde bu kadar güzel bi şablon yaptım.Kodlarken çok zorlandım.Kolonlarda sürekli sorun çıktı.Sıla(Justdance) düzeltti, tekrardan teşekkür ediyorum kendisinee .Ayrıca pngler içinde Justdance'ye teşekkürler (:

25 Haziran'da 2 yaşımıza gireceğiz.Bu yüzden birsürü şey düşündüm =D. Elimde paylaşılmayı bekleyen onlarca paket var.Ayrıca 25 Haziranda hep birsürü paket-şablon, hemde bir sürü muhteşem kampanya ve eğlenceli yarışmalar olacak.25 Haziran'da kesinikle burda olmalısınız ! :)

Şablonda kullandığım materyalleri en kısa zamanda paylaşıcam.

-

Farkettiyseniz bu sezon yeni bi kolon ekledim."Ayın Blogu".Bir süredir bir çok blogu takip ediyorum.Ve ashley4ever'ı çooook beğeniyorum.Nedenini alttaki açıklamayı okuyarak anlayabilirsiniz.O bölüm her ay yenilenecek.Ama ashley4ever  hep orda kalacak.Çünkü o ayın blogu gibi değilde favori blog gibi aslında :D .Aama tabii ki diğer aylarda orayabikaç blog ismi daha ekleyeceğim.Ama ashley4ever yine orda olacak (:

Neyse.ben paylaşımlara geçiyim :D

 aLeynaa-

0
0
0
Yorum Yaz